ساکشن

ساکشن پزشکی ، بیمارستانی و مرکزی

 ساکشن | ساکشن مرکزی برگرفته از عبارت Central suction که سیستمی ثابت برای ایجاد خلاء بصورت مرکزی طراحی و تولید میشود و قابل انشعاب به بخش های مختلف جهت استفاده از وکیوم را دارد . واحد طراحی سیستم های وکیوم مرکزی دزپارت این قابلیت را دارد که مطابق با نوع فعالیت هر مجموعه ایی طراحی هوشمندانه ایی در جهت بهبود عملکرد و بهره وری ، پیاده سازی نماید.

 

ساکشن چیست ؟

برگرفته از عبارت Suction و به معنای وکیوم و مکندگی و جهت ایجاد فشار منفی و انجام مکش استفاده میشود و از انواع مختلفی برخوردار است از تلمبه های دیافراگمی معمولی که برای باز کردن انواع لوله بکار میروند گرفته تا تجهیزات خلاء صنعتی که از ملزومات ویژه ایی برخوردار است وکیوم های مرکزی بیمارستانی همه نوعی از یک ساکشن میباشند.

کاربرد ساکشن در کجاست ؟

در همه جاهایی که نیاز به مکش هوا یا مایعات رونده باشد وجود دارد. به چند نمونه از آن اشاره میشود

در حوزه پزشکی وکیوم پرتابل بیمارستانی جهت ایجاد مکش وشستشوی داخلی و در اتاق های عمل و بخش های ریکاوری.

وکیوم بدن برای انجام درمان بیماری های پوستی و درمان مشکلات اندامی و برای حجامت بدن.

در بخش صنعت وکیوم های کوره های خلاء تجهیزات مرکزی خلا

بررسی عملکرد و ویژگی های ساکشن دزپارت

ساکشن های مرکزی شرکت دزپارت به نحوی طراحی شده اند که با صدای بسیار کم و راندمان بالا ، ایمنی و سرویس راحت در سه وضعیت تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و دستی ایجاد خلاء مینمایند.مخازن ساکشن های مرکزی بواسطه وکیوم پمپ های متناسب خلاء میشوند که توسط پرشر وکیوم میزان خلاء مورد نیاز قابل تنظیم میباشد.

کنترل اتوماتیک ساکشن مرکزی شما را قادر میسازد متناسب با میزان مصرف وکیوم در ساعات مختلف روز وضعیت عملکرد پمپ ها را کنترل نماید و در موارد ضروری از پمپ پشتیبان کمک گیرد.همچنین ساعات کارکرد پمپ ها را ذخیره و زمان سرویس پمپ ها که شامل تعویض فیلترهای سپراتور ، روغن و… را به اپراتور اعلام نماید.شما میتوانید برای انتخاب صحیح ساکشن مرکزی خود از مشاورین خودتان در دزپارت بهره مند شوید.

خلاء

2 دیدگاه دربارهٔ «ساکشن پزشکی ، بیمارستانی و مرکزی»

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سبد خرید
پیمایش به بالا