پمپ های وکیوم بوش و ریچله و بکر آلمان

پمپ های وکیوم بوش و ریچله و بکر آلمان

پمپ های وکیوم بوش و ریچله و بکر آلمان

بوش (busch vacuum pump) :

این کمپانی با فعالیتی حدود 4 دهه در زمینه تولید و عرضه پمپ وکیوم روغنی و خشک و انواع بلوئر میباشد. در ابتدا کمپانی بوش، پمپ های روتاری پره ای روغنی را در ابتدا تولید و با نام پمپ وکیوم بوش به بازار عرضه کرد و با پیشرفت تکنولوژی توانسته خود را با معیار های نوین در عرصه صنعت به روز و خطوط تولید خود را ارتقاء دهد.

بکر ( becker vacuum pump ) :

این شرکت در سال 1885 میلادی تاسیس گردید محصولات این کمپانی شامل پمپهاي تيغه اي دوراني خشك و روغني، پمپهاي وكيوم و فشار سايد چنل ، پمپهاي راديال ، پمپهاي Screw و سيستمهاي ساكشن مركزي و تجهیزات مربوط به خلا میباشد.

ریچله (rietschle vacuum pump ) :

این کمپانی حدودا 60 سال است که تاسیس شده و محصولات خود را شامل پمپ های وکیوم روغنی و خشک و بلوئر های هوا را عرضه میکند.

در سالهای گذشته با توجه به عدم وجود واحد تولیدی پمپ وکیوم روغنی بازار ایران توسط پمپ های وکیوم بوش و ریچله و بکر آلمان توانسته بود سهم بسزایی را به خود اختصاص دهد امروزه اکثر صنایعی که از این محصولات استفاده کردند با توجه به مستحلک شدن قطعات با عدم ارایه خدمات پس از فروش مواجه شده اند این در حالیست که استفاده از قطعات غیر استاندارد در سیستم های خلا موجب گردید که به واحد تولید و کیفیت محصول نهایی را تحت شعاع قرار دهد.

تامین لوازم یدکی و قطعات استاندارد مربوط به پمپ های وکیوم بوش و ریچله و بکر آلمان و تعمیر تخصصی آنها از جمله خدمات شرکت دزپارت میباشد.

گروه تولیدی صنعتی دزپارت با بکارگیری تخصص نیروی داخلی و تجربیات کارآمد خود توانسته  علاوه بر موارد ذکر شده گام های موثری در جهت  رفع نیاز های صنایع مختلف به خلاء و سیستم های وکیوم برداشته باشد. وکیوم پمپ های دزپارت را با قاطعیت میتوان رقیب اصلی محصولات خارجی دانست.

ما آماده پاسخگویی به شما هستیم با ما تماس بگیرید.

1 دیدگاه دربارهٔ «پمپ های وکیوم بوش و ریچله و بکر آلمان»

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سبد خرید
پیمایش به بالا