پره ها و تیغه های پمپ وکیوم

پره ها و تیغه های پمپ وکیوم

پره ها و تیغه های پمپ وکیوم

در ین مقاله سعی داریم تا شما را با یکی از حساس ترین قطعات وکیوم پمپ آشنا کنیم و سعی میکنیم با اطلاعاتی که در این بخش ارائه میشود راهکار مناسبی برای محافظت و نگهداری از تیغه ها و پره ها را ارائه نماییم.

چگونه از تیغه و پره پمپ وکیوم در برابر آسیب ها جلوگیری کنیم؟

در همه پمپ های وکیوم پره ها و تیغه ها نقش اصلی در ایجاد مکش را ایفا میکنند لذا مراقبت ویزه از آنها از آسیب های ناشی از خرابی تیغه ها نیز جلوگیری میکند. شما باید در طول کار با پمپ وکیوم به این نکته توجه کنید که پمپ از روغن وکیوم به اندازه کافی برخوردار باشد. مقدار روغن هر پمپ وکیومی معمولا بر روی پلاک دستگاه و یا کنار چشمی روغن نما نصب شده است.

یکی دیگر از راه های مراقبت از تیغه ها این است که روغن وکیوم را هر 600 ساعت کارکرد تعویض کنید. و فیلتر های ورودی یا غبار گیر را هر 500 ساعت کارکرد تعویض کنید. با توجه به میزان غبار ورودی ساعت تعویض فیلتر ها رو مشخص نمایید.

یکی دیگر و اساسی ترین راه کار محافظت از پره ها و تیغه های پمپ وکیوم  هم در پمپ های خشک و هم پمپ وکیوم روغنی نصب یک کنترل آمپر در تابلو برق پمپ وکیوم میباشد که در صورتی که به هر علتی وکیوم پمپ دچار آمپر غیر طبیعی شد از ادامه کار وکیوم پمپ جلوگیری میکند و به اپراتور این هشدار را میدهد که با سرویس کار پمپ خلا تماس داشته باشد.

مشخصات تیغه های پمپ خلاء

پره ها و یا تیغه های پمپ خلا با توجه به نوع پمپ شما و مشخصات دستگاه شما متفاوت است شما میتوانید با ارائه مشخصات پلاک دستگاه خود پک اورجینال را از واحد خدمات پس از فروش ما دریافت نمایید. این تیغه ها به دلیل سایش بسیار بالا از مقاومت حرارتی و سایشی بسیار بالایی برخوردار هستند. و از این بابت استفاده از هر نوع متریالی را پیشنهاد نمیکنیم.

سبد خرید
پیمایش به بالا