پمپ وکیوم دزپارت مدل DVP 200

 

پمپ وکیوم دزپارت مدل dvp ۲۰۰ توانسته است بخش مهمی از صنایع پیشرفته را تحت شعاع خود قرار داده و به پروژه‌های نگین در خطوط تولید ایفای نقش نماید.

اکثر کارخانجات و کوره های آجرپزی از این نوع پمپ استفاده می‌کند.

کارخانجات فرآوری سنگ های معدنی و کارخانجات تولید کاشی و سرامیک در خطوط تولید خود از جمله برای حباب گیری لعاب مورد استفاده قرار می دهد.

این پمپ برای مصارف بیمارستانی و در سیستم وکیوم مرکزی مناسب بیمارستان هایی با تعداد تخت ۳۰۰ الی ۵۰۰ و ۵ اتاق عمل مناسب می باشد.

 

مشخصات کلی پمپ وکیوم DVP 200

این پمپ دارای دریچه مکش یک و یک دوم می باشد و خروجی هوای آن ۲ اینچ می باشد .

سایز دستگاه به این شرح می باشد : طول : ۸۲ سانتی متر – عرض : ۵۰ سانتی متر و ارتفاع با در نظر گرفتن نصب فیلتر غبارگیر: ۵۵ سانتی متر می باشد.

این پمپ قادر است تا حدود ۲/۵ لیتر بخارات آب را در مدت زمان یک ساعت نیز تحمل نماید و توسط شیرجریان گاز خارج نماید.

بررسی عملکرد و خلاء نهایی پمپ وکیوم DVP 200

این پمپ دارای یک شیر یکطرفه سر خود می باشد و از برگشت مجدد هوا پس از خاموش شدن جلوگیری می کند.پمپ وکیوم dvp ۲۰۰ توسط نیروی گریز از مرکز پره ها و حرکت دورانی روتور ایجاد خلاء می‌کند. فشار نهایی که این پمپ ایجاد می کند ۰٫۵میلی بار می باشد.

 

مطابقت سازی با فضا و مخازن خلاء

برای محاسبه دقیق که چه پمپ وکیومی مناسب خطوط تولید شما میباشد , طول مسیر لوله کشی ، سایز مسیر لوله کشی ، محاسبه نشتی های احتمالی در حین عملیات و میزان ساعت کارکرد شما حائز اهمیت میباشد.

به طور کلی و در شرایط استاندارد این پمپ برای جابجایی مواد با گرانروی های مشابه آب ، تا ارتفاع های ۴ الی ۵ متر مناسب می باشد.

البته در نظر داشته باشید که عواملی از جمله میزان حجم موادی که برای انتقال انتخاب شده ، در انتخاب نوع پمپ نیز باید مورد بررسی قرار گیرد.

چنان چه فرایند مورد نیاز به گونه‌ای است که ملزم به استفاده از پمپ همزمان با مخزن وکیوم نیز می باشد در شرایط استاندارد پیشنهاد ما اتصال پمپ وکیوم dvp 200 به یک مخزن ۱۵۰۰ الی ۲۰۰۰ لیتری می باشد.

– در نظر داشته باشید که استفاده از پمپ یدک در بالا بردن عمر مفید پمپ وکیوم و جلوگیری از آسیب‌های ناشی از ، از کار افتادن های احتمالی سیستم را به خط تولید شما جلوگیری می کند.

شما می توانید برای بررسی های دقیق تر این مطلب را نیز که مربوط به پمپ وکیوم dvp 160

می باشد را ملاحظه فرمایید.

مشخصات پمپ

جدول-پمپ-200

مشخصات پمپ

سبد خرید
پیمایش به بالا