پمپ وکیوم دزپارت مدل DVP 160

پمپ وکیوم دزپارت مدل DVP 160 یکی از پرفروش‌ترین محصولات دزپارت در صنایع مختلف پمپ dvp 160 می باشد که تا فروردین ماه سال ۱۳۹۹ هجری شمسی – مارچ ۲۰۲۰ میلادی بالغ بر ۱۸۰۰ دستگاه از این محصول در کارخانجات و مراکز صنعتی ایران در حال کار می باشند.

برخی از این صنایع عبارتند : از صنایع ماشین آلات چوب ، صنایع فرآوری سنگ ، صنایع مقره سازی ، صنایع لاستیک سازی ، ماشین آلات تولید ظروف یکبار مصرف ، تجهیزات مرکزی بیمارستانی ، صنایع انتقال مواد به واسطه وکیوم ، جابجایی انواع قطعات به واسطه خلاء (وکیوم لیفتینگ)

مشخصات کلی پمپ وکیوم DVP 160

فضای مورد نیاز با احتساب فیلتر غبارگیر: طول : ۸۰ سانتی متر – عرض : ۴۸ سانتی متر و ارتفاع : ۵۵ سانتی متر و سایز ورودی یک و یک دوم اینچ می باشد.

این پمپ قادر است یک محفظه ۵ متر مکعب را در مدت زمان حدودی ۲ دقیقه به خلاء نهایی اسمی خود برساند.

بررسی عملکرد و خلاء نهایی پمپ وکیوم DVP 160

مکانیزم عملکردی پمپ وکیوم dvp ۱۶۰ همانند سایر محصولات دزپارت روتاری پره روغنی می باشد. جنس روتور و استاتور از آلیاژ ضد سایش و مقاومی از چدن می باشد. تیغه های وکیوم به کار گرفته شده در این محصول از نوعی میکرو الیاف دار های رزین که خواص ضد حرارت و ضد سایش می باشد که تحمل مواد نفتی را نیز دارد.

مطابقت سازی با فضا و مخازن خلاء

برای اینکه یک سیستم وکیوم مطلوب را با پمپ وکیوم dvp 160 داشته باشیم بهتر است در نظر داشته باشید چنانچه وضعیت کارکرد وکیوم در شرایط مرطوب می باشد ، حتماً قبل از ورودی پمپ ها و مخزن وکیوم از یک رطوبت گیر یا درایر تبریدی استفاده کنید.

علاوه بر این پمپ وکیوم dvp 160 تحمل بخارات را تا حدود ۲/۵ لیتر در ساعت را دارد که از آسیب های احتمالی به پمپ در شرایط کارکرد مرطوب جلوگیری میکند.

همچنین شیر گاز بلاست نصب شده در این پمپ نقش خروج رطوبت را از پمپ بر عهده دارد که در صورت نیاز به استفاده از مخزن خلاء توجه کنید که علاوه بر مواردی که قبلاً در مورد پمپ وکیوم dvp 80 و dvp 100 ذکر شد نسبت به استفاده از ضخامت ورق مناسب و آلیاژ به کار گرفته شده دقت گردد چرا که بهتر است در شرایط مرطوب از ورقهای گالوانیزه استفاده گردد.

برای موارد دیگر بهتر است با متخصصین این حوزه مشاوره فرمایید کارشناسان ما در مجموعه دزپارت نیز آماده همکاری با شما را دارند با ما تماس بگیرید .

مشخصات پمپ

مشخصات فنی پمپ

سبد خرید
پیمایش به بالا