پمپ وکیوم دزپارت مدل DVP 100

این محصول به دلیل سرعت تخلیه اولیه , مناسب اکثر صنایع می باشد.

بیشترین صنایعی که از این محصول استقبال می‌کنند از صنایع بسته بندی , تولید فراورده های چوبی و ممبران ، کارخانجات داروسازی ، تولید قالب های وکیوم فرمینگ ، کارخانجات تولیدی لوازم خانگی ، یخچال سازی ، انتقال مواد ، وکیوم مواد غذایی ، حباب گیری رزین های صنعتی , صنایع لاستیک سازی و پلیمری میتوان نام برد.

مشخصات کلی پمپ وکیوم DVP 100

ابعاد کلی پمپ با احتساب محفظه فیلتر غبارگیر: ورودی پمپ عبارت است از طول : ۶۵ سانتی مترعرض : ۳۵ سانتی متر و ارتفاع : ۴۰ سانتی متر.

پمپ وکیوم DVP 100 عملکرد روتاری پره ا‌ی روغنی دارد , که نیروی گریز از مرکز ایجاد شده توسط چرخش روتور در محفظه استاتور و چرخش تیغه های وکیوم ایجاد خلاء می کند.

بررسی عملکرد و خلاء نهایی پمپ وکیوم DVP 100

میزان فشار منفی یا همان وکیوم خلاء ایجاد شده پمپ DVP100 در پایین ترین سطح (کنار سطح دریا) و فشار یک اتمسفر برابر ۰/۵ میلی بار می باشد.

دبی صدای بسیار پایین (حدود ۵۵ دسیبل ) از مزیت خاص این محصول می باشد . قدرت الکترو موتور ۱/۵ کیلو وات ساعت می باشد.

فیلتر غبار گیر نصب شده در ورودی پمپ راه نفوذ هرگونه مواد و غبار را به داخل پمپ گرفته و عمر مفید پمپ را چندین برابر می کند. این پمپ حدود ۳ لیتر روغن نیاز دارد که طبق دستور العمل در ساعت کاری مشخص شده تعویض می گردد. سرویس کلی این پمپ برای کاربر ساده و آسان می باشد , که از جمله مزیت های طراحی این محصول می باشد. این محصول در اداره ثبت مالکیت صنعتی به ثبت رسیده است.

مطابقت سازی با فضا و مخازن خلاء

در اکثر صنایع از این مدل پمپ به صورت مستقیم به کارگیری می‌شود , که در این وضعیت نقش فیلتر غبارگیر و ورودی پمپ بسیار حائز اهمیت می باشد , چرا که در صورت فرار مواد تحت خلاء به سمت پمپ ممکن است آسیب‌های جدی ببیند و از طرفی با گذشت زمان و گرفتگی فیلتر از میزان حجم مکش پمپ کاسته شود.

لذا در نظر داشته باشید تمیز نگه داشتن ورودی پمپ از اهمیت زیادی برخوردار است.

چنانچه برای مقاصد نیاز به اتصال پمپ به مخازن خلاء می باشید به نکات زیر توجه نمایید …

– برای انتخاب صحیح مخزن وکیوم به طور کلی این سوالات مطرح می شود:

۱ – میزان نیاز و مصرف وکیوم شما در طی یک روز به چه میزان می باشد ؟

۲ – مسافت خط بهره وری از وکیوم تا وکیوم مرکزی و مسیر لوله کشی به چه میزان می باشد ؟

۳ -به طور کلی پمپ وکیوم DVP ۱۰۰ برای مخازن ۷۰۰ الی ۱۵۰۰ لیتری مناسب می باشد و پیشنهاد می گردد , که البته برای بالا بردن راندمان و بهره وری توصیه می شود از یک پمپ یدک و پشتیبان هم روی مخزن نصب گردد . برای انتخاب و مشاوره دقیق تر با ما تماس بگیرید.

مشخصات پمپ

مشخصات فنی پمپ

سبد خرید
پیمایش به بالا