فیلتر روغن پمپ های وکیوم دزپارت

https://dezpartvacuum.com/product/%d9%81%db%8c%d9%84%d8%aa%d8%b1-%d8%b1%d9%88%d8%ba%d9%86/فیلتر روغن وسیله ای است که با گردش در موتور علاوه بر روانکاری قطعات داخلی پمپ ، تمام آلودگی‌ها و ناخالصی های مکانیکی , آب موجود در روغن , تقطیر خلاء و درکل جرم ها را از بین می برد.

اگر روغن فیلتر نشود ذرات و فلزات ریز و آلودگی ها وارد موتور پمپ می شوند و باعث ساییدگی در اجزای آن می شود. در ثانی فیلتری که منافذش پر شده دیگر نمی تواند به مقدار کافی روغن را از خود عبور دهد.

بنابراین کل مراحل حذف سریع ناخالصی ها , آب یا هوای موجود در روغن توسط فیلتر روغن انجام می شود .

اهمیت فیلتر روغن پمپ های وکیوم

روغن مهمترین نیرو برای پمپ های وکیوم است و روغن تمیز اهمیت زیادی در کارکرد پمپ های وکیوم دارد.

 

عملکرد فیلتر روغن

فیلتر روغن وسیله ای است که با گردش در موتور علاوه بر روانکاری قطعات داخلی پمپ ، تمام آلودگی‌ها و ناخالصی های مکانیکی , آب موجود در روغن , تقطیر خلاء و درکل جرم ها را از بین می برد.

اگر روغن فیلتر نشود ذرات و فلزات ریز و آلودگی ها وارد موتور پمپ می شوند و باعث ساییدگی در اجزای آن می شود. در ثانی فیلتری که منافذش پر شده دیگر نمی تواند به مقدار کافی روغن را از خود عبور دهد.

بنابراین کل مراحل حذف سریع ناخالصی ها , آب یا هوای موجود در روغن توسط فیلتر روغن انجام می شود.

زمان تعویض فیلتر ها در پمپ وکیوم

فیلترها مانند هر قطعه دیگری دارای طول عمر مفید خود هستند هر فیلتر روغنی فقط تا زمان مشخصی می‌تواند وظیفه خود را به خوبی انجام دهد. اگر فیلتر روغن به موقع تعویض نشود , به تدریج می تواند مسیر حرکت روغن را مسدود نماید و آسیب جدی را به موتور وارد کند و منافذ فیلتر را مسدود سازد

فیلتر های روغن نامناسب

هنگام خرید و نصب فیلتر حتما باید به استاندارد بودن آن توجه کرد . امروزه متاسفانه فیلتر هایی در تعمیرگاه ها و اتوسرویسها وجود دارند که بسیار ارزان خریداری شده و دارای سوپاپ اطمینان نیستند و باعث کم شدن طول عمر پمپ ها و تحمیل هزینه های سرسام آور به صاحبان پمپ ها می گردد‌. لذا استفاده از فیلتر روغن پمپ های وکیوم استاندارد و همچنین تعویض به موقع فیلتر ها میتواند شما را تا سالیان زیاد نیازمند مراجعه به تعمیرگاه نکند.

 

سبد خرید
پیمایش به بالا