پمپ وکیوم روغنی مدل DVP80

پمپ وکیوم دزپارت مدل DVP 80 یکی از پر کاربرد ترین وکیوم پمپ هایی است که توسط مجموعه دزپارت تولید می شود و در صنایع مختلف کاربرد فراوانی دارد.

از جمله این صنایع می توان به صنعت وکیوم فرمینگ ماشین آلات , بسته بندی صنایع پزشکی و بیمارستانی انتقال مواد اشاره کرد.

اطلاعات بیشتر

پمپ وکیوم روغنی مدل DVP100

این محصول به دلیل سرعت تخلیه اولیه , مناسب اکثر صنایع می باشد.

بیشترین صنایعی که از این محصول استقبال می‌کنند از صنایع بسته بندی , تولید فراورده های چوبی و ممبران ، کارخانجات داروسازی ، تولید قالب های وکیوم فرمینگ ، کارخانجات تولیدی لوازم خانگی ، یخچال سازی ، انتقال مواد ، وکیوم مواد غذایی ، حباب گیری رزین های صنعتی , صنایع لاستیک سازی و پلیمری می توان نام برد.

اطلاعات بیشتر

پمپ وکیوم روغنی مدل DVP160

پمپ وکیوم دزپارت مدل DVP 160 یکی از پرفروش‌ترین محصولات دزپارت در صنایع مختلف پمپ dvp 160 می باشد که تا فروردین ماه سال ۱۳۹۹ هجری شمسی – مارچ ۲۰۲۰ میلادی بالغ بر ۱۸۰۰ دستگاه از این محصول در کارخانجات و مراکز صنعتی ایران در حال کار می باشند.

اطلاعات بیشتر

پمپ وکیوم روغنی مدل DVP200

پمپ وکیوم دزپارت مدل dvp ۲۰۰ توانسته است بخش مهمی از صنایع پیشرفته را تحت شعاع خود قرار داده و به پروژه‌های نیمه سنگین در خطوط تولید ایفای نقش نماید. اکثر کارخانجات و کوره های آجرپزی از این نوع پمپ استفاده می‌کند. کارخانجات فرآوری سنگ های معدنی و کارخانجات تولید کاشی و سرامیک در خطوط تولید خود از جمله برای حباب گیری لعاب مورد استفاده قرار می دهد.

اطلاعات بیشتر

پمپ وکیوم روغنی مدل DVP250

یکی دیگر از پر کاربردترین محصولات زبارت در کارخانجات تولیدی با حداقل استفاده ۷ ساعت در روز پمپ وکیوم DVP 250 است. این مدل از پمپ های دزپارت بیشتر در کارخانجات فرآوری چوب و ماشین آلات صنعت چوب ، برای جابجایی ، صنایع پزشکی و بیمارستانی ، کوره های خلاء ، کارخانجات تصفیه روغن ، صنایع لاستیک سازی و کارخانجات تولید ظروف یکبار مصرف از جمله مصرف‌کنندگان این مدل پمپ می باشند.

اطلاعات بیشتر

پمپ وکیوم روغنی مدل DVP300

پمپ وکیوم dvp ۳۰۰ برای مقاصد مختلف به صورت مستقیم ایجاد خلاء می کند .

از جمله صنایعی که از این محصول استقبال می‌کنند عبارتند از: کارخانجات تصفیه و بازیافت روغن ، ماشین آلات و خطوط تولید ، کارخانجات فرآوری چوب و ام دی اف ، آجرپزی ها و غیره را می توان نام برد.

اطلاعات بیشتر