محصولات و خدمات دزپارت

همانطور که میدانیم انواع متعددی از پمپ های وکیوم با مکانیزم های متفاوت جهت مصارف مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند که از جمله آنها می‌توان به پمپهای دورانی پیستونی دیافراگمی حلزونی اشاره کرد که هر کدام از آنها نیز به نوبه خود شامل انواع متعدد از پمپ های وکیوم میشود. به طور مثال پمپهای وکیوم رینگ مایع دورانی یا آب در گردش و پمپ های روتاری پره ای از جمله پمپهای دورانی به شمار می روند. از این رو دزپارت وکیوم جهت مصارف مختلف صنعتی تولیدات خود را بر مبنای نیاز صنعت وکیوم شامل پمپ های روتاری پره ای روغنی در حجم های مختلف تولید و به بازار عرضه می نماید. چشم انداز ما برای برطرف کردن نیاز صنعت وکیوم از تولیدات خارجی می باشد. از این رو در گام دوم پمپ های وکیوم چندمرحله‌ای که به نسبت فشار منفی بالاتری نیز ایجاد می کنند در ردیف تولیدی محصولات دزپارت قرار گرفته است.

پمپ وکیوم روغنی مدل DVP80

پمپ وکیوم دزپارت مدل DVP 80 یکی از پر کاربرد ترین وکیوم پمپ هایی است که توسط مجموعه دزپارت تولید می شود و در صنایع مختلف کاربرد فراوانی دارد.

از جمله این صنایع می توان به صنعت وکیوم فرمینگ ماشین آلات , بسته بندی صنایع پزشکی و بیمارستانی انتقال مواد اشاره کرد.

اطلاعات بیشتر

پمپ وکیوم روغنی مدل DVP100

این محصول به دلیل سرعت تخلیه اولیه , مناسب اکثر صنایع می باشد.

بیشترین صنایعی که از این محصول استقبال می‌کنند از صنایع بسته بندی , تولید فراورده های چوبی و ممبران ، کارخانجات داروسازی ، تولید قالب های وکیوم فرمینگ ، کارخانجات تولیدی لوازم خانگی ، یخچال سازی ، انتقال مواد ، وکیوم مواد غذایی ، حباب گیری رزین های صنعتی , صنایع لاستیک سازی و پلیمری می توان نام برد.

اطلاعات بیشتر

پمپ وکیوم روغنی مدل DVP160

پمپ وکیوم دزپارت مدل DVP 160 یکی از پرفروش‌ترین محصولات دزپارت در صنایع مختلف پمپ dvp 160 می باشد که تا فروردین ماه سال ۱۳۹۹ هجری شمسی – مارچ ۲۰۲۰ میلادی بالغ بر ۱۸۰۰ دستگاه از این محصول در کارخانجات و مراکز صنعتی ایران در حال کار می باشند.

اطلاعات بیشتر

پمپ وکیوم روغنی مدل DVP200

پمپ وکیوم دزپارت مدل dvp ۲۰۰ توانسته است بخش مهمی از صنایع پیشرفته را تحت شعاع خود قرار داده و به پروژه‌های نیمه سنگین در خطوط تولید ایفای نقش نماید. اکثر کارخانجات و کوره های آجرپزی از این نوع پمپ استفاده می‌کند. کارخانجات فرآوری سنگ های معدنی و کارخانجات تولید کاشی و سرامیک در خطوط تولید خود از جمله برای حباب گیری لعاب مورد استفاده قرار می دهد.

اطلاعات بیشتر

پمپ وکیوم روغنی مدل DVP250

یکی دیگر از پر کاربردترین محصولات زبارت در کارخانجات تولیدی با حداقل استفاده ۷ ساعت در روز پمپ وکیوم DVP 250 است. این مدل از پمپ های دزپارت بیشتر در کارخانجات فرآوری چوب و ماشین آلات صنعت چوب ، برای جابجایی ، صنایع پزشکی و بیمارستانی ، کوره های خلاء ، کارخانجات تصفیه روغن ، صنایع لاستیک سازی و کارخانجات تولید ظروف یکبار مصرف از جمله مصرف‌کنندگان این مدل پمپ می باشند.

اطلاعات بیشتر

پمپ وکیوم روغنی مدل DVP300

پمپ وکیوم dvp ۳۰۰ برای مقاصد مختلف به صورت مستقیم ایجاد خلاء می کند .

از جمله صنایعی که از این محصول استقبال می‌کنند عبارتند از: کارخانجات تصفیه و بازیافت روغن ، ماشین آلات و خطوط تولید ، کارخانجات فرآوری چوب و ام دی اف ، آجرپزی ها و غیره را می توان نام برد.

اطلاعات بیشتر

ساکشن مرکزی

ساکشن مرکزی برگرفته از عبارت Central suction که سیستمی ثابت برای ایجاد خلاء بصورت مرکزی طراحی و تولید میشود و قابل انشعاب به بخش های مختلف جهت استفاده از وکیوم را دارد . واحد طراحی سیستم های وکیوم مرکزی دزپارت این قابلیت را دارد که مطابق با نوع فعالیت هر مجموعه ایی طراحی هوشمندانه ایی در جهت بهبود عملکرد و بهره وری ، پیاده سازی نماید

اطلاعات بیشتر