لوازم و قطعات پمپ وکیوم بوش بکر و ریچله آلمان

لوازم و قطعات پمپ وکیوم بوش بکر و ریچله آلمان

همانطور که در مطلب گذشته درباره تاریخچه و دور نمایی کلی از شرکت های فوق که در زمینه تولید وکیوم پمپ و سیستم های خلاء فعالیت دارند مطالبی را عنوان کردیم در این پست سعی داریم درباره نحوه خدمات و ارائه قطعالت و لوازم یدکی پمپ های وارداتی اشاره داشته باشیم.

ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی هر محصولی یکی از دقدقه هایی است که خریداران دارند. در زمینه وکیوم چون این دستگاه در خطوط تولید نقش اساسی و به تعبیر خود مصرف کنندگان قلب دستگاه محسوب میشود. از این بابت از حساسیت ویژه ایی برخوردار است.

پمپ ها وکیوم خارجی موجود در ایران از قبیل بوش و بکر و ریچله آلمان و دی وی پی ایتالیا و پمپ های چینی به دلایل متعدد از جمله عدم دسترسی به تولید کننده اصلی مصرف کنندگان را با مشکلاتی در زمینه تامین قطعات و لوازم مصرفی آنها از جمله فیلتر های سپراتور و فیلتر های وکیوم و همچنین پره ها و سایر لوازم وکیوم پمپ ایجاد شده است.

در این راستا علاوه بر اینکه پیشنهاد میکنیم وکیوم پمپی را خریداری و استفاده شود که علاوه بر خدمات پس از فروش مناسب و تاکید بر گارانتی محصول بصورت واقعی نسبت به تامین قطعات و لوازم یدکی وکیوم پمپ نیز دسترسی کامل داشته باشید.

شرکت دزپارت با شناخت و تسلط کامل به این نیاز آمادگی کامل جهت ارائه خدمات در زمینه تامین لوازم و قطعات پمپ وکیوم بوش بکر و ریچله آلمان و سایر پمپ های خارجی بوده شما میتوانید با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید و نوع قطعه و لوازم مورد نیاز خود را سفارش دهید.

کارشناسان مشاور ما بصورت تخصصی در حوزه خلاء آماده ارائه راهکار و پیشنهاد متناسب با نوع فعالیت شما از ابتدای راه اندازی خط تولید و یا حتی در راستای ارتقاء سیستم های خلاء و وکیوم را دارند . آماده پاسخگویی به شما هستیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید
پیمایش به بالا